Logitech g29 (5099206057302) - OKAZJE Oceń produkt:

od 949,00 PLN

  • Producent: LOGITECH
  • Kategoria: Kierownice do gier
  • Platforma: PC

DO KONSOLI PLAYSTATION 3 I PLAYSTATION 4Uzyskaj lepsze doznania podczas grania na konsoliDodaj kierownicę Driving Force do swego kontrolera, a już nigdy nie będziesz chciał ścigać się przy użyciu zwykłego kontrolera.

Kierownica do gier G29 została produkowana dla najnowszych gier wyścigowych na konsoli PlayStation®4 albo PlayStation®3. Kierownica G29 Driving Force działa także z komputerem przy użyciu oprogramowania Logitech Gaming Software.

MECHANIZM SIŁOWEGO SPRZĘŻENIA ZWROTNEGO Z NAPĘDEM DWUSILNIKOWYMPoczuj każdą zmianę masy albo poślizg oponyPoczuj zachowanie opon na każdym zakręcie i na zróżnicowanych podłożach. Sprawia to, że odczujesz wszystkie efekty nadsterowności, podsterowności i poślizgu.

Mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego o dwóch skutecznych silnikach symuluje działanie rozmaitych sił, dzięki temu możesz skrupulatnie reagować. WYSOKIEJ JAKOŚCI konstrukcjaMateriały o wyścigowej jakości, które sprawdzą się w każdych warunkachKierownica Driving Force została tworzona pod kątem wymagającego ścigania się i długoterminowej bezawaryjności.

Kierownicę G29 wyekwipowano w łożyska kulowe z wytrzymałej stali w drążku kierowniczym i łopatkowe dźwignie zmiany biegów ze stali rdzoodpornej i pedały. Kierownica jest pokryta ręcznie szytą skórą o wysokiej jakości, sprawiając wrażenie kierownicy szybkiego samochodu wyścigowego.

zagwarantuje to wygodniejsze zastosowanie poprzez długi czas. SPIRALNE KOŁA ZĘBATE uniemożliwiaJĄCE ZACIĘCIOMSprężysta, płynna i staranna kontrolaKierownica gwarantuje wyjątkowo płynne i ciche sterowanie. Spiralne koła zębate pozostały zaprojektowane na podstawie kół zębatych użytkowanych w skrzyniach biegów, żeby zredukować niechciane hałasy i wibracje.

Naciąg zapobiegający zacięciom zagwarantuje trafne napięcie kierownicy i pedałów, maksymalizując kontrolę. Kierownicę wyścigową G29 Driving Force Racing Wheel wyekwipowano w długowieczny i bezawaryjny sensor sterowania z rezultatem Halla, który używa pól magnetycznych do wykrywania pozycji kierownicy.

ŁATWO dostępnE części STERUJĄCE GRĄSterowanie na wyciągnięcie dłoniWszystkie elementy sterujące sądostępne. Konsola D-Pad, przyciski i łopatkowe dźwignie zmiany biegów są wbudowane w kierownicę.

Wskaźniki LED umieszczone tuż nad środkiem kierownicy wskazują precyzyjnie, kiedy należy zwiększyć albo zredukować przełożenie. Pozwala to utrzymać maksymalne przyspieszenie bez odrywania wzroku od toru. 24-punktowe pokrętło wyboru i przyciski +/- z przodu kierownicy skrupulatne dostosowanie preferencji kierowania.

prędko REAGUJĄCY MODUŁ PEDAŁÓWMożliwość regulacji w celu maksymalnej kontroliZachowaj bardziej realistyczną pozycję w trakcie prowadzenia dzięki oddzielnemu modułowi pedałów ze zintegrowanymi pedałami gazu, hamulca i sprzęgła.

Kierownica G29 Driving Force umożliwia komfortowe przyspieszanie, hamowanie i zmianę biegów, gwarantując wrażenia prawdziwego samochodu. Nieliniowy pedał hamulca symuluje działanie układu hamulcowego reagującego na siłę nacisku, co udoskonalone doznania i bardziej dokładne hamowanie.

Aby uzyskać jeszcze większą kontrolę, można zmienić pozycję pedałów w celu łatwiejszego realizowania manewrów palcami stopy i piętą. BEZPIECZNE MOCOWANIEWygodne sterowanie starannie tam, gdzie chceszProwadź pojazd bez obaw.

Kierownica nie przesuwa się w trakcie zadziornych manewrów. Kierownicę wyścigową można przymocować do stołu lub fotela wyścigowego przy pomocy zaimplementowanych zacisków albo połączeń śrubowych. Osiągnij nowy poziom ścigania dzięki kokpitowi Playseat® do symulacji wyścigów.

900-STOPNIOWY KĄT OBROTURealistyczne realizowanie zakrętów na torzeKąt obrotu kierownicy G29 Driving Force o 900 stopni między skrajnymi pozycjami oznacza, że można wykonać dwa i pół obrotu. Jest to identyczny kąt obrotu jak w prawdziwym samochodzie.

PASEK NA KIEROWNICYZawsze zachowuj właściwy kierunekWizualny wskaźnik pozwala sprawdzić kątem oka, czy kierownica jest w pozycji neutralnej. Pasek na kierownicy wskazuje kierunek obrotu kierownicy. WSPÓŁPRACA Z PRZEKŁADNIĄ BIEGÓW DRIVING FORCEPrecyzyjne wybieranie biegówRozbuduj swój zestaw do ścigania, by uzyskać najmocniej realistyczne wrażenia.

Dodaj do kierownicy wyścigowej 6-biegową ręczną przekładnię biegów Driving Force.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Kierownice do gier